Výcvikový obojek Petrainer PET620 Pro 1 psa


2 399 


Více detailů o

Petrainer 620 je elektronický výcvikový obojek s dosahem 300 m a funkcemi zvuk, 100 úrovní impulzu i vibrací. Zařízení pro 1 – 2 psy je dobíjecí a vodotěsné do deště. Ergonomická vysílačka má přehledná tlačítka pro každou funkci zvlášť a plynulé nastavení impulzů otáčivým kolečkem. Zjednodušené párování!
Hlavní funkce:

Dobíjecí
Vodotěsný
Dosah 300 m
100 úrovní impulzu
100 úrovní vibrace
Zvuk
Jednodušší spárování vysílačky s přijímačem
Možnost rozšíření pro 2 psy

 
Nový model výcvikového obojku Petrainer 620 zachovává ergonomický design vysílačky předchozího modelu (Petrainer 619) a plynulé nastavení intenzity korekcí otáčivým kolečkem, což umožňuje ladit korekce velmi přesně a do detailu.
Obojek disponuje ohybovým senzorem a šetří tak energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Výcvikový obojek disponuje nabíjecím přijímačem i vysílačkou.
 
Model Petrainer 620 má vodotěsnou  vysílačku i přijímač (nevadí mu déšť a sníh a krátkodobé ponoření do vody), proto je tento obojek vynikající všestrannou volbou pro základní výcvik psa. Pro výcvik jsou vám k dispozici funkce zvukového upozornění a 100 úrovní síly korekcí jak pro impulz, tak i pro vibrace znamená opravdu širokou škálu nastavení, která vám dovolí najít vhodnou intenzitu pro každé plemeno a povahu psa.
Pokud se rozhodnete cvičit 2 psy zároveň, s modelem Petrainer 620 vám v tom nic nebrání. Stačí dokoupit ještě jeden přijímač pro druhého pejska.  Velkou výhodou tohoto obojku také je, že přijímač lze zapnout a vypnout na dálku.
 
Dosah obojku
Petrainer PET620 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 300 metrů. Tento obojek je proto volbou pro základní terén – jako zahrada, park nebo cvičák, protože dosah obojku může v praxi vlivem prostředí trochu klesnout. Do běžného prostředí je vzdálenost do 300 m naprosto dostatečná, pro náročný výcvik v lese nebo horách volte modely s vyšším dosahem.
 
Typ korekce 
Petrainer PET620 je vybaven zvukovým upozorněním, vibrací a impulzem.  Vibrace a impulz si můžete nastavit ve 100 úrovních. Jednoduše si tak obojek vyladíte na míru pro každého pejska. Pro úpravu a nastavení síly slouží kolečko, kterým otáčíte a můžete tak nastavit velmi jemné změny v intenzitě korekcí. Vysílačka nabízí pro každou funkci tlačítko zvlášť, takže ovládání je velmi jednoduché.
 
Baterie a nabíjení
Vysílačka u Petrainer PET619 je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 550mAh a její výdrž v provozu se pohybuje okolo 14 dnů.  V přijímači je také dobíjecí akumulátor s kapacitou 240mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dnů.
 
Vodotěsnost 
Petrainer PET620 je dodáván s vodotěsným přijímačem i vysílačkou (nevadí mu déšť, sníh ani krátkodobé ponoření do vody). Je tak ideální volbou i pro výcvik psů ve zhoršených podmínkách nebo dešti. Obojek není určen vyloženě pro plavání a potápění psa.
 
Počet psů 
Petrainer PET620 je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.
 
Délka obojku
Petrainer PET620 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 68 cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,2 cm, výšku 13,5 cm (včetně antény), hloubku 2,5 cm a její váha je 73 gramů (včetně antény a baterie). Přijímač má šířku 6 cm, výšku 3 cm, hloubku 3 cm a jeho váha je 49 gramů. 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Jednoduché ovládání
Zvuk, vibrace, impulz
100 úrovní impulzu i vibrací
Zjednodušené párování obojku s vysílačkou
Vodotěsná ochrana
Možnost výcviku pro 2 psy 

Základní dosah 300 m

 

Technické parametry

Počet psů
1 – 2 psy

Napájení
nabíjecí akumulátor

Výdrž přijímače
až 7 dní

Výdrž vysílače
až 14 dní

Nastavení vibrací
100 úrovní

Baterie v přijímači
Li-Ion

Napájení vysílače
dobíjecí akumulátor

Napájení přijímače
Nabíjecí

Vodotěsnost
vodotěsný

Nastavení impulzů
100 úrovní

Funkce
zvuk + vibrace + el.impulz

Délka obojku
20 až 68 cm

Rozměr vysílače
š.4,2cm x v.9,8 cm x h.1,7cm

Rozměr přijímače
š.6 x v.3 x h.3 cm

Hmotnost vysílače
73 g

Hmotnost přijímače
49g

Displej
Ano, podsvícený

Počet psů
1 – 2 psy

Vodotěsnost
vodotěsný

Délka obojku
20 – 68 cm cm

Napájení
nabíjecí

Hmotnost přijímače
49 g

Hmotnost vysílače
73 g

 

Obsah balení

1 x vysílačka
1 x přijímač
1 x nabíječka
řemínek obojku
elektrody
manuál Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Petrainer PET620
Pro 1 psa - kvalitně Produktový přehled - levně 351704