Výcvikový obojek Petrainer PET916 Pro 1 psa


1 599 


Více detailů o

 Petrainer PET916 je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace a impulz v 99ti úrovních. Na vzdálelnost max 300 m lze cvičit až 2 psy pomocí jediné robustní vysílačky. Zařízení je dobíjecí, má podsvícený displej a ochranu do deště.
Popis produktu
Petrainer PET916 je nová řada robustních dobíjecích a plně vodotěsných obojků pro amatérský i profesionální trénink psů. Kvalitní a odolné zpracování obojku vás určitě mile překvapí. Tento výcvikový obojek má dosah až 300 metrů, podsvícený displej a disponuje funkcemi zvuk, impuls a vibrace. Obojek je vhodný pro malé, střední i velké psy a přikoupením dalšího obojku lze použít i pro výcvik 2 psů najednou. Mezi hlavní výhody elektronického obojku PET916 patří možnost nastavení síly impulzů a vibrací. Tyto korekce libovolně nastavíte od úrovně 0 až po 100. Díky tomu je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Chytrý pohybový senzor šetří energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Vysílačka u PET916 má podsvícený LCD displej, je velmi malá, lehká a ergonomicky tvarovaná pro dobré držení v ruce. Oproti svým předchůdcům má už nabíjecí přijímač i vysílačku. Navíc je dodáván s vodotěsným vysílačem i obojkem (nevadí mu déšť a sníh). Přikoupením dalších přijímačů lze výcvikový obojek Petrainer PET916 rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 
Dosah obojku
Petrainer PET916 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 300 metrů. Tento obojek je vhodný jak pro amatérský, tak i profesionální výcvik psů.
 
Typ korekce 
Petrainer PET916 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls. Vibraci a sílu impulzu si můžete nastavit v 99-ti úrovních. Jednoduše regulujete obojek na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači.
 
Baterie a nabíjení
Vysílačka u Petrainer PET916 je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 550mAh a výdrž v provozu se pohybuje okolo 14 dnů.  V přijímači je také dobíjecí akumulátor, s kapacitou 240mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dnů.
 
Vodotěsnost 
Petrainer PET916 je dodáván voděodolným přijímačem i vysílačkou s označením IPX6  (nevadí mu déšť ani sníh). Je tak ideální volbou i v dešti nebo zhoršených podmínkách.
 
Počet psů 
Petrainer PET916 je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.
 
Délka obojku
Petrainer PET916 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 18 cm (včetně antény), hloubku 3,5 cm a její váha je 101,1 gramů (včetně antény a baterie). Přijímač má šířku 6,5 cm, výšku 3 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 55,3 gramů (včetně baterie). 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

nízká cena
velká výdrž akumulátoru
vodotěsný přijímač i vysílačka
možnost nastavení 99-ti úrovní impulsu 
malá, lehká a ergonomicky tvarovaná vysílačka
možnost nastavení 99-ti úrovní vibrací
možnost výcviku až 2 psů najednou
zvukové upozornění, vibrace a impuls
dobíjecí přijímač i vysílačka
podsvícený displej

horší ovládání (pro každou funkci není tlačítko)
dosah jen 300 metrů
pouze voděodolný přijímač

 

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro malé, střední i velké psy.
 

Technické parametry

Dosah
300 m

Vodotěsnost
vodotěsný

Počet psů
1 – 2 psy

Funkce
impuls + vibrace + zvuk

Síla impulzu
100

Síla vibrace
100

Síla zvuku
1

Protištěkací mód
ne

Displej
LCD podsvícený

Délka obojku
20 – 70 cm

Napájení
nabíjecí

Baterie v přijímači
240 mAh

Baterie ve vysílači
500 mAh

Výdrž přijímače
3 – 7 dní

Výdrž vysílače
10 – 14 dní

Rozměr přijímače (š/v/h)
6,5 x 3 x 3,8 cm

Rozměr vysílače (š/v/h)
4 x 18 x 3,5 cm

Hmotnost přijímače
55 g

Hmotnost vysílače
101 g

Frekvence
434 MHz

 

Obsah balení

Přijímač 
Vysílač 
Nabíječka
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody 
Nastavitelný obojek
Akumulátor do přijímače
Akumulátor do vysílače
Testovací výbojka 
Manuál Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Petrainer PET916
Pro 1 psa - kvalitně Produktový přehled - levně 351700