Výcvikový obojek Petrainer PET998DR Deluxe Pro 2 psy


2 699 


Více detailů o

Petrainer PET998DR Deluxe je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace a impulz v 99-ti úrovních. Na dosah max 300 m můžete cvičit až 2 psy najednou pomocí jediné ergonomické vysílačky. Zařízení má podsvícený displej a je dobíjecí.
Hlavní funkce:

Dosah pro výcvik maximálně 300 m
Možnost výcviku 2 psů pomocí jedné vysílačky
Funkce zvuk, vibrace a impulz
Škála pro nastavení síly impulzu a vibrací 99 úrovní
Funkce spořič energie
Pro všechny psy od 5 – 90 kg
Bez ochrany proti vodě
Podsvícený LCD displej
2 délky elektrod

 
Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET998DR Deluxe nabízí dosah pro výcvik maximálně 300 metrů, takže je vhodný pro výcvik spíše v domácích podmínkách nebo nenáročném terénu. Vzdálenost dosahu je výrobcem udávána podle měření v laboratorních, tedy ideálních podmínkách. V praxi se tak dosah sníží vlivem zarostlého nebo členitého terénu jako např. v lese.
Obojek Petrainer PET998DR Deluxe disponuje funkcemi vibrace a elektrostatický impulz  a nastavení jejich síly v 99 úrovních je hlavní výhodou modelu. Obojek je díky tomu vhodný pro všechny psy s hmotností od 5 kg až do 90 kg. Zařízení má ve výbavě zároveň upozornění zvukem.
Chytrý pohybový senzor zabudovaný v obojku šetří jeho energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by.
Vysílačka  PET998DR Deluxe má podsvícený LCD displej, je velmi malá, lehká a ergonomicky tvarovaná pro dobré držení v ruce. Přikoupením dalších přijímačů lze výcvikový obojek Petrainer PET998DR Deluxe rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 
 
Dosah obojku
Petrainer PET998DR Deluxe vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti maximálně 300 metrů.  Měření probíhá v ideálních podmínkách, a proto v praxi při běžném užívání počítejte s rozmezím 50 – 300 m. Z tohoto důvodu doporučujeme obojek spíše do nenáročného terénu. 
 
Typ korekce 
Petrainer PET998DR Deluxe má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibraci a elektrostatický impulz.  Vibraci a sílu impulzu si můžete nastavit ve 100 úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači.
 
Baterie a nabíjení
Vysílačka u Petrainer PET998DR Deluxe je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 550mAh a výdrž v provozu se pohybuje okolo 1 měsíce.  V přijímači je také dobíjecí akumulátor s kapacitou 200mAh. Jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dnů.
 
Vodotěsnost 
Petrain PET998DR Deluxe má jen nejzákladnější ochranu proti vodě a přijímač vydrží jen mírné zapršení. Vysílačka je bez ochrany. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.
 
Počet psů 
Petrainer PET998DR Deluxe je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.
 
Délka obojku
Petrainer PET998DR Deluxe má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 60cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 12,5 cm (s anténou), hloubku 2,2 cm a její váha je 87 gramů. Přijímač má šířku 6 cm, výšku 3,5cm, hloubku 3 cm a jeho váha je 53 gramů (včetně baterie). 
 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

nízká cena
velká výdrž akumulátoru
voděoodolný přijímač (nevadí déšť a sníh)
možnost nastavení 99-ti úrovní impulsu 
malá, lehká a ergonomicky tvarovaná vysílačka
možnost nastavení 99-ti úrovní vibrací
možnost výcviku až 2 psů najednou
zvukové upozornění, vibrace a impuls
dobíjecí přijímač i vysílačka
podsvícený displej

dosah jen 300 metrů
pouze voděodolný přijímač
horší ovládání (pro každou funkci není tlačítko)

 

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro malé, střední i velké psy.

Technické parametry

Baterie v přijímači
240 mAh

Vodotěsnost
voděodolný

Dosah
300 m

Vodotěsnost
voděodolný

Počet psů
1 – 2 psy

Funkce
impuls + vibrace + zvuk + světlo

Síla impulzu
99

Síla vibrace
99

Síla zvuku
1

Protištěkací mód
ne

Displej
LCD podsvícený

Délka obojku
20 – 60 cm

Napájení
nabíjecí

Baterie v přijímači
240 mAh

Baterie ve vysílači
500 mAh

Výdrž přijímače
3 – 7 dní

Výdrž vysílače
10 – 14 dní

Rozměr přijímače (š/v/h)
6 x 3 x 3,5 cm

Rozměr vysílače (š/v/h)
4 x 12,5 x 2,2 cm

Hmotnost přijímače
53 g

Hmotnost vysílače
87 g

Frekvence
433,92 MHz

 

Obsah balení

Přijímač 
Vysílačka
Nabíječka
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody 
Nastavitelný obojek
Akumulátor do přijímače
Akumulátor do vysílače
Testovací výbojka 
Návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Petrainer PET998DR Deluxe
Pro 2 psy - kvalitně Produktový přehled - levně 354273