Výcvikový obojek Petrainer PET998DR Pro 1 psa


1 299 


Více detailů o

Petrainer PET998DR je základní elektronický výcvikový obojek s dosahem až 300 metrů, voděodolným přijímačem a možností ovládat až 2 psy najednou. Jedná se o nejdostupnější obojek na trhu v poměru ceny a výkonu, který doporučujeme spíše nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa začínají. Má malou, lehkou a ergonomicky tvarovanou vysílačkou, která se velmi dobře drží v ruce. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 99-ti úrovních. Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET998DR se řadí mezi základní výcvikové obojky. Jedná se o nejdostupnější obojek na trhu v poměru ceny a výkonu, který doporučujeme spíše nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa začínají. I přesto, že se jedná o základní a cenově dostupný obojek, nabízí mnoho funkcí a pro běžný výcvik je opravdu dostačující. Dosah obojku je pouze 300 metrů, takže je vhodný spíše pro výcvik základních povelů jako jsou: ke mě, k noze, zůstaň apod. Obojek Petrainer PET998DR disponuje funkcemi vibrace, el. statický impulz a zvuk. Mezi hlavní výhody elektronického obojku PET998DR patří možnost nastavení síly impulzů a vibrací. U obojku je možné nastavit sílu impulzu a vibrací od úrovně 0 až 100 díky tomu je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Navíc díky chytrému pohybovému senzoru šetří obojek energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Vysílačka u PET998DR má podsvícený LCD displej, je velmi malá, lehká a ergonomicky tvarovaná pro dobré držení v ruce. Oproti svému předchůdci má už PET998DR nabíjecí přijímač i vysílačku. Navíc je dodován s voděoodolným přijímačem (nevadí mu déšť a sníh). Přikoupením dalších přijímačů lze výcvikový obojek Petrainer PET998DR rozšířit pro výcvik až 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 
Dosah obojku
Petrainer PET998DR vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti maximálně 300 metrů. Z tohoto důvodu doporučujeme tento obojek spíše nenáročným majitelům, kteří s výcvikem psa teprve začínají.
Typ korekce 
Petrainer PET998DR má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls.  Vibraci a sílu impulzu si můžete nastavit v 99-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači.
Baterie a nabíjení
Vysílačka u Petrainer PET998DR je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 550mAh a její výdrž v provozu se pohybuje okolo 1 až 2 měsíců.  V přijímači je také dobíjecí akumulátor, s kapacitou 200mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dnů.
Vodotěsnost 
Oproti svému předchůdci je Petrainer PET998DR už dodáván s voděodolným přijímačem (nevadí mu déšť a sníh). Vysílačka je bez ochrany. Je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.
Počet psů 
Petrainer PET998DR je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.
Délka obojku
Petrainer PET998DR má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 60 cm.
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4cm, výšku 8cm, hloubku 2,2 cm a její váha je 63 gramů. Přijímač má šířku 6 cm, výšku 3,5 cm, hloubku 3cm a jeho váha je 49 gramů. 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

nízká cena
velká výdrž akumulátoru
voděoodolný přijímač (nevadí déšť a sníh)
možnost nastavení 99-ti úrovní impulsu 
malá, lehká a ergonomicky tvarovaná vysílačka
možnost nastavení 99-ti úrovní vibrací
možnost výcviku až 2 psů najednou
zvukové upozornění, vibrace a impuls
dobíjecí přijímač i vysílačka

dosah jen 300 metrů
pouze voděodolný přijímač
horší ovládání (pro každou funkci není tlačítko)

V čem vám obojek pomůže?

v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) – odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Pro jaké psy je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro malá, střední a velká plemena psů.

Technické parametry

Dosah obojku
300 metrů

Počet psů
až pro 2 psy

Druh korekce
impuls + vibrace + zvuk + světlo

Vodotěsnost
voděodolný (nevadí déšť a sníh)

Nastavení vibrací
99 úrovní

Nastavení zvuku
1 úrověň

Nastavení impulzů
99 úrovní

Protištěkací mód
ne

Displej
LCD podsvícený

Délka obojku
20 až 60 cm

Doba nabíjení vysílače
2 až 4 hodiny

Doba nabíjení přijímače
2 až 4 hodiny

Výdrž vysílače
1 až 3 měsíce

Výdrž přijímače
3 až 7 dní

Rozměr přijímače
š.6cm x v.3,5cm x h.3cm

Rozměr vysílače
š.4cm x v.8cm x h.2,2cm

Hmotnost přijímače
49 gramů

Hmotnost vysílače
63 gramů

Napájení přijímače
dobíjecí akumulátor

Napájení vysílače
dobíjecí akumulátor

Baterie v přijímači
200mAh

Baterie ve vysílači
550mAh

Frekvence
433,92 MHz

Obsah balení

Přijímač 
Vysílač 
Nabíječka
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody 
Nastavitelný obojek
Akumulátor do přijímače
Akumulátor do vysílače
Testovací výbojka 
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Petrainer PET998DR
Pro 1 psa - kvalitně Produktový přehled - levně 350735