Výcvikový obojek Petrainer PET998N Pro 1 psa


1 999 


Více detailů o

Petrainer PET998N je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a vibrace v 10ti úrovních. Na dosah max 300 m lze cvičit až 2 psy zároveň pomocí jediné ergonomické vysílačky. Zařízení má podsvícený displej, je dobíjecí a vodotěsné.
Elektronický vibrační výcvikový obojek Petrainer PET998N je bez elektrické stimulace a dosah obojku je 200 metrů. Petrainer PET998N disponuje funkcemi vibrace a zvuk. Doporučujeme jej pro základní výcvik malých, středních i velkých psů. Příkoupením dalších obojků lze rozšířit pro výcvik 2 psů najednou. Elektronický vibrační obojek Petrainer PET998N je praktický a jednoduše ovladatelný výcvikový obojek s dosahem 300 metrů. Je vhodný pro psy, u kterých vibrační působení postačuje a pro majitele, kteří nechtějí používat elektrostatickou stimulaci. Ovladač umožňuje posílat psovi signály dvojího druhu: vibrační (chvěním obojku na krku psa, zprostředkované dvěma plastovými kontaktními body) a zvukové, které lze využít k výcviku dle potřeby různým způsobem. Tento výcvikový obojek tedy není vybaven elektrostatickou stimulací pomocí impulzů. Kompaktní ovladač je malých rozměrů, je velmi šikovný do ruky, má pohotové ovládání a je velmi odolný. Obojek je navíc plně vodotěsný a je osazen dobíjecím akumulátorem o kapacitě 240mAh, který vydrží v provozu až několik dní. 
 
Dosah obojku
Petrainer PET998N vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 300 metrů. Tento obojek je vhodný jak pro amatérský, tak i profesionální výcvik psů.
 
Typ korekce 
Petrainer PET998N má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a vibrace. Sílu vibrací si můžete nastavit v 10-ti úrovních, zvuk pouze ve 2 úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. 
 
Baterie a nabíjení
Vysílačka u Petrainer PET998N je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 550mAh a její výdrž v provozu se pohybuje okolo 14 dnů.  V přijímači je také dobíjecí akumulátor, s kapacitou 240mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dnů.
 
Vodotěsnost 
Petrainer PET998N je dodáván s plně vodotěsným přijímačem i vysílačkou (nevadí mu déšť, sníh ani krátkodobé ponoření do vody). Je tak ideální volbou i pro výcvik psů ve zhoršených podmínkách nebo dešti.
 
Počet psů 
Petrainer PET998N je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.
 
Délka obojku
Petrainer PET998N má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 12,5 cm (s anténou), hloubku 2,2 cm a její váha je 86,8 gramů (včetně antény a baterieú. Přijímač má šířku 6 cm, výšku 3,5 cm (včetně elektrod), hloubku 3 cm a jeho váha je 41,1 gramů (včetně elektrod a baterie). 
 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

nízká cena
velká výdrž akumulátoru
vodotěsný přijímač i vysílačka
malá, lehká a ergonomicky tvarovaná vysílačka
možnost nastavení 10-ti úrovní vibrací
možnost výcviku až 2 psů najednou
zvukové upozornění, vibrace
dobíjecí přijímač i vysílačka
podsvícený displej
vhodné pro hluché psy

horší ovládání (pro každou funkci není tlačítko)
pouze zvuk a vibrace
dosah jen 300 metrů

 

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro malé, střední i velké psy.

Technické parametry

Hmotnost vysílače
87 g

Hmotnost přijímače
41g

Baterie ve vysílači
240mAh

Baterie v přijímači
550 mAh

Napájení vysílače
dobíjecí akumulátor

Napájení přijímače
dobíjecí akumulátor

Rozměr vysílače
š.4 x v.12,5 x h.2,2 cm

Rozměr přijímače
š.6cm x v.3,5cm x h.3cm

Dosah
300 m

Vodotěsnost
vodotěsný

Počet psů
1 – 2 psy

Funkce
vibrace + zvuk + světlo

Síla vibrace
10

Síla zvuku
2

Protištěkací mód
ne

Displej
LCD podsvícený

Délka obojku
20 – 70 cm

Napájení
nabíjecí

Baterie v přijímači
240 mAh

Baterie ve vysílači
550 mAh

Výdrž přijímače
3 – 7 dní

Výdrž vysílače
10 – 14 dní

Rozměr přijímače (š/v/h)
6 x 3,5 x 3 cm

Rozměr vysílače (š/v/h)
4 x 12,5 x 2,2 cm

Hmotnost přijímače
41 g

Hmotnost vysílače
87 g

Frekvence
433,92 MHz

 
Obsah balení

Přijímač 
Vysílač 
Nabíječka
Elektrody
Nastavitelný obojek
Akumulátor do přijímače
Akumulátor do vysílače
Testovací výbojka 
Návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Výcvikový obojek Petrainer PET998N
Pro 1 psa - kvalitně Produktový přehled - levně 351703