Zapůjčení lehátka Anadi na 1 týden oproti vratné záloze pouze za poštovné L Bez matrace


3 500 

Katalogové číslo: rentlanadi Kategorie: , ,

Více detailů o

Objednáním zapůjčení lehátka, případně matrace, souhlasíte s níže uvedenými podmínkami:

Možnost zapůjčení lehátka i s matrací na 1 týden oproti vratné záloze, ze které budou pouze v případě, že si následně nekoupíte lehátko nové, po vrácení nepoškozeného lehátka (matrace) odečteny přepravní náklady 300 Kč (2x poštovné: 1 balík k zákazníkovi, 1 balík zpět). V případě zapůjčení lehátka s matrací (pouze pokud si následně nekoupíte nové lehátko), bude ze zálohy odečteno poštovné 600 Kč (4x poštovné: 2 balíky k zákazníkovi, 2 balíky zpět). Lehátko vám zašleme na dobírku, která bude účtována zvlášť dle platného ceníku, nebo uhradíte zálohu převodem. Po týdnu nás kontaktujete mailem nebo telefonicky a sdělíte nám, zda budete mít zájem zakoupit lehátko nové nebo jen vrátit zápůjční. Na základě toho k vám předem avizovaném termínu pošleme přepravní službu, která lehátko vyzvedne a zároveň vám doručí nové, záloha bude započtena s cenou nového lehátka a poštovné platit nebudete. Nebo, pokud nebudete mít zájem o nové lehátko, ho GLS vyzvedne, a my vám po jeho doručení a kontrole vrátíme zálohu sníženou o poštovné na váš účet poté, co nám číslo účtu zašlete mailem (pokud jste zálohu platili na dobírku nebo hotově).
Tzn. při následné koupi lehátka vám bude záloha VRÁCENA V PLNÉ VÝŠI, resp. započtena s cenou nového lehátka bez nákladů na přepravu. Tzn. nebudete platit přepravní náklady ani za zápůjční, ani za nové lehátko, které vám bude následně za půjčovací vyměněno.
K lehátku je možné zapůjčit i matraci s podhlavníkem – v tomto případě je potřeba na psa dohlédnout – pokud se jedná o jedince, který tyto typy pelechů ničí, je třeba mu matraci ihned odebrat.
Aby se předešlo poškození při přepravě, je třeba lehátko i matraci důkladně zabalit. U lehátka je třeba dbát především na to, aby ostrá část ocelových nožiček – zpevnění, které se šroubuje do konstrukce, nebylo v krabici v přímém kontaktu s potahem.Pokud dojde k poškození nebo ztrátě některé ze součástí předmětu zapůjčení včetně poškození vinou nedodržení pokynů k užívání, balení, lehátko nebo matrace budou zašpiněné, neočištěné, nekompletní nebo dojde k poškození matrace psem, bude odpovídající poplatek za opravu nebo vyčištění vyúčtován a odečten ze složené zálohy. Pokud některou ze součástí obdržíte již poškozenou, např. u matrace bude chybět spona, ale matraci bude možné použít k určenému účelu, budeme vás o tom informovat a tohoto poškození se netýká výše uvedené.
Dále odesláním objednávky zapůjčení souhlasíte s tím, že pokud dojde k prodloužení zápůjční doby na dobu delší než 1 týden z vaší strany, tzn. nebudete komunikovat, neumožníte řidiči GLS, aby si zapůjčený předmět vyzvedl na vámi určené adrese, bude vám účtováno půjčovné 500 Kč za každý další týden. Zpoplatnění při zapůjčení lehátka nad 1 týden se netýká případů, kdy se na delší zápůjční době vzájemně domluvíme, nebo dojde k prodloužení zápůjční doby z naší strany např. pozdějším odesláním nového lehátka na výměnu za zápůjční.
„Půjčovacích“ lehátek, která slouží pouze k tomuto účelu, je omezený počet. Doba čekání na zapůjčení může být delší, odvíjí se od toho, kolik zákazníků si aktuálně objednalo konkrétní velikost lehátka. Objednáním se zařadíte do pořadníku na konkrétní objednanou velikost, platební údaje při platbě předem převodem vám budou zaslány až v momentě, kdy pro vás bude lehátko připravené.
Velikosti k zapůjčení
Lze půjčit tyto velikosti lehátek (+ matrace ve stejných velikostech):
L – 67,5 x 95 x 19 cmXL – 80 x 110 x 24,5 cm2XL – 100 x 140 x 24,5 cmMůžete si tak snadno ověřit, zda bude lehátko vašemu psovi vyhovovat, případně jaká velikost je pro něho nejvhodnější. Pokud máte k této službě nějaké další dotazy, zodpovíme je na telefonu 777 337 317. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Zapůjčení lehátka Anadi na 1 týden oproti vratné záloze pouze za poštovné
L
Bez matrace - kvalitně Produktový přehled - levně 49350